13 відгуків
+380 (93) 600-93-50
+380 (93) 468-86-40
АКУМУЛЯТОР-Центр

Основний розділ

 • Зелена енергія: роль літій-ферум-фосфатних акумуляторів у розвитку відновлюваної енергетикиЗелена енергія: роль літій-ферум-фосфатних акумуляторів у розвитку відновлюваної енергетики
  Сучасний світ зіштовхнувся з необхідністю швидкої трансформації енергетичного сектору для зменшення впливу на зміну клімату та реалізації сталого розвитку. У цьому контексті відновлювана енергетика відіграє важливу роль, а літій-ферум-фосфатні (LiFePO4) акумулятори стали ключовим компонентом для забезпечення стабільної роботи систем відновлюваного живлення.
  Повна версія статті
 • Гелевий чи літій-ферум-фосфатний акумулятор у режимі очікування?Гелевий чи літій-ферум-фосфатний акумулятор у режимі очікування?
  У сучасному світі, де неперервне живлення є ключовим аспектом для роботи електроніки та пристроїв, збереження електроенергії стає все важливішою задачею. Гелеві та літій-ферум-фосфатні (LiFePO4) акумулятори стали популярними виборами для забезпечення довгострокового живлення в режимі очікування. Розглянемо, як ці дві технології впливають на збереження електроенергії під час бездіяльності.
  Повна версія статті
 • Як підтримувати і доглядати за літій-ферум-фосфатними акумуляторами у безперебійниках.Як підтримувати і доглядати за літій-ферум-фосфатними акумуляторами у безперебійниках.
  Догляд та обслуговування літій-ферум-фосфатних акумуляторів у безперебійниках: ключові кроки для довговічності та ефективності Літій-ферум-фосфатні (LiFePO4) акумулятори стали популярним вибором для використання в безперебійниках завдяки їхній довговічності та високій ефективності. Проте, правильний догляд та обслуговування є ключовими чинниками для забезпечення найбільшої продуктивності та тривалості роботи цих акумуляторів.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner